• Kategorie
  • Szukaj
  • Bazy

Dopełnieniem każdej kreacji i stylu jest manicure. Może on być oryginalny, ekstrawagancki oraz przyciągający wzrok lub subtelny i delikatny. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji i okazji. Każda stylizacja paznokci wymaga jednak odpowiedniej bazy. To jej zastosowanie sprawia, że wszelkie dalsze zabiegi wykonywane w obrębie paznokci są bezpieczne, a dodatkowo przynoszą pożądany efekt. Z tego względu tak istotny jest wybór właściwego produktu bazowego pod lakier czy pod żel, który przygotuje płytkę do wszelkich czynności stylizacyjnych.

Czym jest baza i jak znaleźć najlepszą?

Aby móc cieszyć się trwałą i wytrzymałą stylizacją paznokci, ważne jest jej profesjonalne wykonanie krok po kroku. Nie możesz zapominać więc o etapie przygotowania płytki. W tym właśnie celu przyda się baza pod żel lub lakier, zależnie od tego, jaki typ manicure zamierzasz zastosować. Ma ona na celu zwiększenie przyczepności powierzchni paznokcia, co sprawia, że warstwy kolejno nakładanych produktów lepiej do niej przylgną. Ostateczny efekt będzie trwalszy i bardziej estetyczny.

Jaka jest najlepsza baza do paznokci? Znaczenie ma przede wszystkim właściwe jej dopasowanie do lakieru lub żelu, który nałożysz. Inny jej rodzaj stosuje się np. do produktów hybrydowych bądź akrylowych. W każdym przypadku pełni ona również nieco odmienne zadanie. Niektórzy stosują też bazę pod zwykły lakier do paznokci, by osiągnąć trwalszy efekt stylizacji. Co więcej, odpowiednio dobrany produkt pozwoli wygładzić płytkę oraz zniwelować wszelkie nierówności. Dzięki temu powłoka będzie równomiernie gładka.

Jak stosować bazę do paznokci?

Nie tylko jej rodzaj, lecz również sposób użycia pozostaje istotny. Konieczne jest więc zapoznanie się z instrukcją. Istnieje kilka cech wspólnych w kwestii stosowania tego produktu, niezależnie od tego, czy jest to baza pod hybrydowy lakier do paznokci, czy pod akrylożel. Kluczowe jest nakładanie produktu na czystą i odtłuszczoną płytkę. Wystarczy nanieść cienką warstwę, a następnie utwardzić ją lampą UV lub LED. Jeżeli paznokcie będą poddawane skomplikowanym zabiegom stylizacyjnym, warto zastosować bazę podwójnie. Gdy mowa o zaletach tego typu artykułów, dostępnych w ofercie sklepu ForNails, warto wspomnieć o konsystencji, którą łatwo rozprowadza się za pomocą specjalnie przystosowanego pędzelka. Ponadto baza do paznokci nie tylko zwiększa przyczepność płytki – pomaga również w jej nadbudowie, wzmocnieniu oraz w przedłużaniu. Bez wątpienia warto więc zaopatrzyć się w ten produkt.

Podstawa udanej stylizacji

Wiele osób marzy o pięknym i modnym manicure. Niezależnie od tego, czy ten zabieg stylizacyjny wykonuje się w specjalnym salonie, czy też we własnym domowym zaciszu, warto przeprowadzać go profesjonalnie na każdym etapie. Pierwszym z nich jest zastosowanie bazy do paznokci, która bezwzględnie powinna być produktem wysokiej jakości. To od niej bowiem zależeć będzie estetyka i trwałość wykonania dalszych czynności stylizacyjnych. Kiedy zastanawiasz się, jaka baza pod żel będzie najlepsza lub jaka sprawdzi się w przypadku lakierów hybrydowych, poznaj ofertę sklepu ForNails. Każdy produkt z asortymentu jest szczegółowo opisany, dzięki czemu bez problemu znajdziesz odpowiedni wariant do konkretnego rodzaju manicure.

Postaw już dziś na wysoką jakość i trwały efekt! Znajdź właściwą dla siebie bazę i twórz modne stylizacje na paznokciach.