Żele w pędzelku to wygodna forma żelu budującego zamkniętego w buteleczce z wbudowanym pędzelkiem, eliminująca potrzebę odmierzania ilości produktu osobnym narzędziem. W ofercie jest cała linia YOSHI Gel in Bottle w odcieniach od mlecznej bieli, przez pudrowy róż, po ciepły beż, wszystkie w formule TPO free. Wbudowany pędzelek ułatwia szybkie poprawki i prace w podróży, bez konieczności noszenia osobnych pędzli. To rozwiązanie dla stylistek freelancerek pracujących mobilnie oraz dla zaawansowanych klientek robiących paznokcie samodzielnie w domu.Zobacz więcejZwiń

Żele w pędzelku to wygodna forma żelu budującego zamkniętego w buteleczce z wbudowanym pędzelkiem, eliminująca potrzebę odmierzania ilości produktu osobnym narzędziem. W ofercie jest cała linia YOSHI Gel in Bottle w odcieniach od mlecznej bieli, przez pudrowy róż, po ciepły beż, wszystkie w formule TPO free. Wbudowany pędzelek ułatwia szybkie poprawki i prace w podróży, bez konieczności noszenia osobnych pędzli. To rozwiązanie dla stylistek freelancerek pracujących mobilnie oraz dla zaawansowanych klientek robiących paznokcie samodzielnie w domu.

Wyświetlanie 1–36 z 68 wyników

Bottle Gel Beżowy Nr 04 Nude 10 ml

47,30 zł z VAT473,00 zł / 100 ml

Bottle Gel Beżowy Nr 07 Neutral 10 ml

47,30 zł z VAT473,00 zł / 100 ml

Bottle Gel Biały Nr 02 White 10 ml

47,30 zł z VAT473,00 zł / 100 ml

Bottle Gel Czarny Nr 01 Onyx 10 ml

47,30 zł z VAT473,00 zł / 100 ml

Bottle Gel Mleczny Nr 03 Veil 10 ml

47,30 zł z VAT473,00 zł / 100 ml

Bottle Gel Nr 06 Peachy 10 ml

47,30 zł z VAT473,00 zł / 100 ml

Bottle Gel Różowy Nr 05 Rosy 10 ml

47,30 zł z VAT473,00 zł / 100 ml

Brush Easy Gel 2 -5g

16,90 zł z VAT338,00 zł / 100 ml

Brush Easy Gel 3 -5g

17,00 zł z VAT340,00 zł / 100 ml

Brush Easy Gel 5 -5g

16,90 zł z VAT338,00 zł / 100 ml

Brush Easy Gel 6 -5g

18,00 zł z VAT360,00 zł / 100 ml

Brush Easy Gel 8 -5g

16,90 zł z VAT338,00 zł / 100 ml
Claresa Brush Easy Gel PINK 5g – Elastyczny Żel do Paznokci, Intensywny Róż
-15%
Claresa Brush Easy Gel PINK 5g – Elastyczny Żel do Paznokci, Intensywny Róż — zdjęcie 1

Brush Easy Gel PINK 5g – Elastyczny Żel do Paznokci, Intensywny Róż

Pierwotna cena wynosiła: 18,00 zł.Aktualna cena wynosi: 15,30 zł. z VAT306,00 zł / 100 g
EM Nail Smart Gel UV/LED 15ml – inteligentny żel do paznokci
-15%

Smart Gel UV/LED 15ml – inteligentny żel do paznokci

Pierwotna cena wynosiła: 69,90 zł.Aktualna cena wynosi: 59,42 zł. z VAT396,13 zł / 100 ml
EM Nail Żel w butelce Pink Confetti 15ml – TPO & HEMA Free, róż z drobinami
-28%
EM Nail Żel w butelce Pink Confetti 15ml – TPO & HEMA Free, róż z drobinami — zdjęcie 1

Żel w butelce Pink Confetti 15ml – TPO & HEMA Free, róż z drobinami

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 36,06 zł. z VAT240,40 zł / 100 ml
Zobacz kolejną stronę