Stemple to technika zdobienia paznokci, która pozwala szybko przenieść gotowy wzór na płytkę bez rysowania pędzelkiem. W tej kategorii znajdziesz blaszki do stampingu z wieloma wzorami, w tym sezonowe kolekcje świąteczne marki Clavier, lakiery do stempli i blaszek w kolorach klasycznych i metalicznych marek NTN i DIVNA, a także same stemple silikonowe ze zdrapką i osłoną ochronną ułatwiające precyzyjne odbicie wzoru na płytce. Produkty sprawdzają się przy tworzeniu wzorów geometrycznych, kwiatowych czy świątecznych, bez konieczności posiadania zaawansowanych umiejętności nail artu ani wprawnej ręki do freehandu. To dobra propozycja dla stylistek szukających szybkiej metody zdobienia w natłoku klientek, jak i dla klientek indywidualnych, które chcą urozmaicić domowy manicure hybrydowy bez inwestowania w drogi sprzęt czy długą naukę techniki. Jedna blaszka wystarcza na dziesiątki stylizacji, więc to też opłacalny zakup na dłużej. Wzór ze stempla najlepiej trzyma się na stylizacji z kategorii Lakiery hybrydowe lub Żele UV.Zobacz więcejZwiń

Stemple to technika zdobienia paznokci, która pozwala szybko przenieść gotowy wzór na płytkę bez rysowania pędzelkiem. W tej kategorii znajdziesz blaszki do stampingu z wieloma wzorami, w tym sezonowe kolekcje świąteczne marki Clavier, lakiery do stempli i blaszek w kolorach klasycznych i metalicznych marek NTN i DIVNA, a także same stemple silikonowe ze zdrapką i osłoną ochronną ułatwiające precyzyjne odbicie wzoru na płytce. Produkty sprawdzają się przy tworzeniu wzorów geometrycznych, kwiatowych czy świątecznych, bez konieczności posiadania zaawansowanych umiejętności nail artu ani wprawnej ręki do freehandu. To dobra propozycja dla stylistek szukających szybkiej metody zdobienia w natłoku klientek, jak i dla klientek indywidualnych, które chcą urozmaicić domowy manicure hybrydowy bez inwestowania w drogi sprzęt czy długą naukę techniki. Jedna blaszka wystarcza na dziesiątki stylizacji, więc to też opłacalny zakup na dłużej. Wzór ze stempla najlepiej trzyma się na stylizacji z kategorii Lakiery hybrydowe lub Żele UV.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 33

Stempel Mini

29,90 zł z VAT

SCRAPER do blaszek

3,00 zł z VAT
Blaszka do stempli ze wzorami COOI Nr 009 – stamping nail art
Wyprzedane
Blaszka do stempli ze wzorami COOI Nr 009 – stamping nail art — zdjęcie 1

Blaszka do stempli ze wzorami COOI Nr 009 – stamping nail art

5,90 zł z VAT
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
Clavier Blaszka do stempli świąteczna 02/XY012 – 50 zimowych wzorów
Wyprzedane

Blaszka do stempli świąteczna 02/XY012 – 50 zimowych wzorów

6,90 zł z VAT
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
Clavier Blaszka do stempli świąteczna 05/Y081 – 50 zimowych wzorów
Wyprzedane

Blaszka do stempli świąteczna 05/Y081 – 50 zimowych wzorów

6,90 zł z VAT
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
Clavier Blaszka do stempli świąteczna 08/Y44 – 50 zimowych wzorów
Wyprzedane

Blaszka do stempli świąteczna 08/Y44 – 50 zimowych wzorów

6,90 zł z VAT
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
DIVNA Blaszka do Stampingu 003
Wyprzedane
DIVNA Blaszka do Stampingu 003 — zdjęcie 1

Blaszka do Stampingu 003

29,90 zł z VAT
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
DIVNA Blaszka do Stampingu 004
Wyprzedane
DIVNA Blaszka do Stampingu 004 — zdjęcie 1

Blaszka do Stampingu 004

19,90 zł z VAT
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
DIVNA Lakier do Stampingu Biały
Wyprzedane
DIVNA Lakier do Stampingu Biały — zdjęcie 1

Lakier do Stampingu Biały

19,90 zł z VAT
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
DIVNA Lakier do Stampingu Czarny 13ML
Wyprzedane
DIVNA Lakier do Stampingu Czarny 13ML — zdjęcie 1

Lakier do Stampingu Czarny 13ML

19,90 zł z VAT153,08 zł / 100 ml
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
DIVNA Lakier do Stampingu Czerwony
Wyprzedane
DIVNA Lakier do Stampingu Czerwony — zdjęcie 1

Lakier do Stampingu Czerwony

19,90 zł z VAT
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
DIVNA Lakier do Stampingu Srebrny
Wyprzedane
DIVNA Lakier do Stampingu Srebrny — zdjęcie 1

Lakier do Stampingu Srebrny

19,90 zł z VAT
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
DIVNA Lakier do Stampingu Złoty
Wyprzedane
DIVNA Lakier do Stampingu Złoty — zdjęcie 1

Lakier do Stampingu Złoty

19,90 zł z VAT
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
LAKIER DO STEMPLI I BLASZEK NTN PREMIUM BIAŁY 7ml NR 58
Wyprzedane
Lakier Do Stempli I Blaszek NTN Premium Biały 7ml Nr 58 — zdjęcie 1

Lakier Do Stempli I Blaszek NTN Premium Biały 7ml Nr 58

8,90 zł z VAT127,14 zł / 100 ml
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
Lakier do stempli i blaszek NTN Premium czerwony 7ml Nr 93
Wyprzedane
Lakier do stempli i blaszek NTN Premium czerwony 7ml Nr 93 — zdjęcie 1

Lakier do stempli i blaszek NTN Premium czerwony 7ml Nr 93

9,50 zł z VAT135,71 zł / 100 ml
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
Stempelek do stempli do frencha przezroczysty silikonowy + ściągaczka/zdrapka + zatyczka ochronna
Wyprzedane
Stempelek do stempli do frencha przezroczysty silikonowy + ściągaczka/zdrapka + zatyczka ochronna — zdjęcie 1

Stempelek do stempli do frencha przezroczysty silikonowy + ściągaczka/zdrapka + zatyczka ochronna

8,90 zł z VAT
Dowiedz się więcej
Powiadom o dostępności

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych