Yoshi Żel SEA STORY GEL UV LED Seashell Pink 15 Ml

39,00 zł z VAT260,00 zł / 100 ml

w tym 23% VATplus koszty wysyłki

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
Yoshi Żel SEA STORY GEL UV LED Seashell Pink 15 Ml
Ten produkt: Yoshi Żel SEA STORY GEL UV LED Seashell Pink 15 Ml

Dostępny

39,00 zł z VAT260,00 zł / 100 ml
39,00 zł z VAT260,00 zł / 100 ml
YOSHI Rubber Base No 13 10 ml – mlecznoróżowa kauczukowa baza hybrydowa do cienkich paznokci
29,90 zł z VAT299,00 zł / 100 ml
YOSHI Comet Crush Top – top hybrydowy no-wipe, kosmiczny efekt folii 10ML TPO-FREE
30,50 zł z VAT305,00 zł / 100 ml
YOSHI Dehydrator 10 ml – Odtłuszczacz do Paznokci, Poprawia Przyczepność TPO-FREE
12,99 zł z VAT129,90 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Yoshi Sea Story Gel to kolorowy żel UV/LED z kolekcji inspirowanej morskim klimatem, który sprawdzi się zarówno jako samodzielna stylizacja, jak i baza pod dalsze zdobienia.

Ten wariant oznaczony jako Seashell Pink to pozycja z asortymentu marki Yoshi, dostępna jako pojemność 15 ml, kod FN-6844.

Sposób użycia: nałóż dwie cienkie warstwy na przygotowaną bazę, utwardzając każdą w lampie UV/LED, a stylizację zabezpiecz topem.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).

-15%

Absolute Base No1 10 ml – Transparentna Twarda Baza Hybrydowa

Pierwotna cena wynosiła: 34,90 zł.Aktualna cena wynosi: 29,60 zł. z VAT
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,66 zł
-15%

Absolute Base No2 10 ml – Mleczna Twarda Baza Hybrydowa

Pierwotna cena wynosiła: 34,90 zł.Aktualna cena wynosi: 29,60 zł. z VAT
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,66 zł
-15%

Absolute Base No3 10 ml – Mlecznoróżowa Twarda Baza Hybrydowa

Pierwotna cena wynosiła: 34,90 zł.Aktualna cena wynosi: 29,60 zł. z VAT
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,66 zł
-15%

Absolute Base No4 10 ml – Pasteloworóżowa Twarda Baza Hybrydowa

Pierwotna cena wynosiła: 34,90 zł.Aktualna cena wynosi: 29,60 zł. z VAT
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,66 zł
-15%

Absolute Base No5 10 ml – Cukierkowo Różowa Twarda Baza Hybrydowa

Pierwotna cena wynosiła: 34,90 zł.Aktualna cena wynosi: 29,60 zł. z VAT
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,66 zł
-15%

Absolute Base No7 10 ml – Różowo-Beżowa Baza Hybrydowa Nude

Pierwotna cena wynosiła: 34,90 zł.Aktualna cena wynosi: 29,60 zł. z VAT
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 29,66 zł
-15%

Top Holo UV Hybrid 10 ml – Top Hybrydowy z Efektem Holograficznym

Pierwotna cena wynosiła: 32,00 zł.Aktualna cena wynosi: 27,20 zł. z VAT
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 27,20 zł