YOSHI Top Holo UV Hybrid 10 ml – Top Hybrydowy z Efektem Holograficznym

32,00 zł z VAT

w tym 23% VATplus koszty wysyłki
Kupujesz więcej? Cena spada automatycznie
1–2 szt.cena podstawowa32,00 zł / szt.
od 3 szt.−5%30,40 zł / szt.

Rabat nalicza się sam w koszyku — nie trzeba wpisywać żadnego kodu. Liczy się liczba sztuk tego samego produktu.

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
YOSHI Top Holo UV Hybrid 10 ml – Top Hybrydowy z Efektem Holograficznym
Ten produkt: YOSHI Top Holo UV Hybrid 10 ml – Top Hybrydowy z Efektem Holograficznym

Dostępny

32,00 zł z VAT
32,00 zł z VAT
YOSHI Top French No 3 – brzoskwiniowy top hybrydowy 10ml “no-wipe” do klasycznego french manicure TPO-FREE
29,90 zł z VAT299,00 zł / 100 ml
YOSHI Top Gold Dream 10ml – złoty top hybrydowy no-wipe, efekt luksusowych drobinek TPO-FREE
32,00 zł z VAT320,00 zł / 100 ml
Yoshi Top Star Dust 10 ml – Holograficzny Top Hybrydowy TPO-FREE
29,90 zł z VAT299,00 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

YOSHI Top Holo 10 ml to transparentny top hybrydowy z holograficznymi drobinkami, które tworzą na paznokciach wielokolorowe, tęczowe refleksy. Efekt zmienia się w zależności od kąta padania światła i ruchu dłoni, dzięki czemu nawet klasyczna jednokolorowa stylizacja zyskuje zupełnie nowy charakter.

Top nie zakrywa koloru znajdującego się pod spodem – wzbogaca go o intensywny połysk i efekt holo. Możesz zastosować go na praktycznie dowolnym odcieniu lakieru hybrydowego.

Milion drobinek. Jeden efekt.

Holograficzne drobinki odbijają światło pod różnymi kątami, tworząc charakterystyczny tęczowy efekt holo.

Rezultat zmienia się w zależności od koloru bazowego:

  • na jasnych kolorach efekt jest delikatniejszy i bardziej świetlisty,
  • na odcieniach nude tworzy subtelne, wielokolorowe refleksy,
  • na intensywnych kolorach dodatkowo podkreśla ich charakter,
  • na ciemnych odcieniach efekt holo staje się bardziej wyrazisty i kontrastowy.

To prosty sposób na zmianę wyglądu stylizacji bez wykonywania dodatkowych zdobień.

Transparentna formuła – kolor pozostaje widoczny

YOSHI Top Holo posiada transparentną bazę, dlatego nie przykrywa wcześniej nałożonego koloru. Holograficzne drobinki tworzą dekoracyjne wykończenie, zachowując widoczność bazowego odcienia.

Dzięki temu jeden top można wykorzystać do wielu różnych stylizacji – efekt końcowy będzie zmieniał się razem z kolorem znajdującym się pod spodem.

Bez warstwy dyspersyjnej

Top Holo jest produktem bez dyspersji, dlatego po prawidłowym utwardzeniu nie wymaga przemywania cleanerem.

Pozwala to szybko zakończyć stylizację i od razu uzyskać gotowy holograficzny efekt.

Lekka i wygodna konsystencja

Formuła produktu łatwo rozprowadza się po powierzchni paznokcia i umożliwia równomierne rozmieszczenie holograficznych drobinek.

Top pozostawia gładkie wykończenie i nie spływa łatwo na skórki, zapewniając kontrolę podczas aplikacji.

Najważniejsze zalety YOSHI Top Holo

  • transparentny top hybrydowy,
  • efekt holograficzny,
  • wielokolorowe, tęczowe refleksy,
  • efekt zmieniający się zależnie od kąta padania światła,
  • holograficzne drobinki,
  • nie zakrywa koloru bazowego,
  • pasuje do jasnych i ciemnych odcieni,
  • pozwala szybko odmienić klasyczną stylizację,
  • równomiernie rozprowadza się na paznokciu,
  • pozostawia gładkie wykończenie,
  • bez warstwy dyspersyjnej,
  • nie wymaga przemywania po utwardzeniu,
  • pojemność 10 ml.

Jak uzyskać różne efekty?

Na jasnych kolorach
Holograficzne drobinki tworzą subtelny, świetlisty efekt i delikatne tęczowe refleksy.

Na kolorach nude i mlecznych
Top dodaje stylizacji lekkości i dekoracyjnego połysku bez dominowania nad bazowym kolorem.

Na intensywnych kolorach
Efekt holo staje się bardziej zauważalny i zmienia charakter klasycznej stylizacji.

Na czerni i innych ciemnych kolorach
Holograficzne refleksy są mocniej widoczne i tworzą wyraźny kontrast z kolorem znajdującym się pod spodem.

Sposób użycia

  1. Wykonaj stylizację hybrydową i utwardź wybrany kolor.
  2. Nałóż równomierną warstwę YOSHI Top Holo.
  3. W razie potrzeby delikatnie wyrównaj produkt, aby równomiernie rozłożyć holograficzne drobinki.
  4. Utwardzaj przez 60 sekund w lampie UV/LED 48 W.
  5. Po utwardzeniu nie przemywaj – produkt nie posiada warstwy dyspersyjnej.

Uwaga: czas utwardzania może różnić się w zależności od rodzaju oraz mocy używanej lampy.

Dane produktu

Marka: YOSHI
Nazwa: Top Holo
Rodzaj: top hybrydowy
Kolor bazy: transparentny
Efekt: holograficzny / holo
Wykończenie: wielokolorowe, tęczowe refleksy
Warstwa dyspersyjna: nie
Czas utwardzania: 60 sekund UV/LED 48 W
Pojemność: 10 ml

Skład INCI

Acrylates Copolymer, Hydroxypropyl Methacrylate, Trimethylbenzoyl Ditolylphosphine Oxide, Silica Dimethyl Silylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Dimethicone, Mica.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).