SUNONE lakier hybrydowy C21 Casia 5g

Pierwotna cena wynosiła: 10,95 zł.Aktualna cena wynosi: 6,57 zł. z VAT131,40 zł / 100 ml

Promocja trwa do 30.12.2026, godz. 23:59.

w tym 23% VATplus koszty wysyłki
Kupujesz więcej? Cena spada automatycznie
1–2 szt.cena podstawowa6,57 zł / szt.
od 3 szt.−5%6,24 zł / szt.

Rabat nalicza się sam w koszyku — nie trzeba wpisywać żadnego kodu. Liczy się liczba sztuk tego samego produktu.

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
SUNONE lakier hybrydowy C21 Casia 5g
Ten produkt: SUNONE lakier hybrydowy C21 Casia 5g

Dostępny

Pierwotna cena wynosiła: 10,95 zł.Aktualna cena wynosi: 6,57 zł. z VAT131,40 zł / 100 ml
Pierwotna cena wynosiła: 10,95 zł.Aktualna cena wynosi: 6,57 zł. z VAT131,40 zł / 100 ml
Baza kauczukowa elastyczne paznokcie manicure pedicure S.O.S. Antidotum Molly Nails Sparkling Mousse 10g
29,90 zł z VAT299,00 zł / 100 g
SUNONE Lakier hybrydowy 5g TOP MILKY NO WIPE
7,80 zł z VAT156,00 zł / 100 g
AlleLac Alkohol izopropylowy do paznokci odtłuszczacz 500 ml
17,90 zł z VAT3,58 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Lakiery hybrydowe zdobywają obecnie serca kobiet na całym świecie. Trwała stylizacja do 3 tygodni to marzenie niejednej kobiety. Teraz możesz cieszyć się zarówno trwałą stylizacją jak i pięknym kolorem paznokci, dzięki lakierom hybrydowym marki SUNONE. Imponująca jakość za niewielką cenę? To możliwe z lakierami SUNONE, które nie odstają jakością od liderów rynku hybrydowego. Nie wierzysz? Sprawdź, a przekonasz się, że w tym przypadku jakość idzie w parze z doskonałą ceną.

Do palety kolorów dołącza nowa kolekcja wiosenna 2021 również zamknięta w eleganckiej, czarnej, szklanej buteleczce. Kolor tak jak w podstawowej kolekcji widoczny jest na nakrętce buteleczki. Ręcznie malowane wzorniki umieszczone na nakrętce pozwalają nam zobaczyć jak dany lakier będzie wyglądał na paznokciu.

Poczuj się energetycznie i wyraziście z naszym nowym kolorem C21. Odcienie pomarańczy nie tylko zwiastują wiosnę, wprowadzają również energię do naszego życia oraz pobudzają do działania.

Odpowiednia konsystencja lakierów oraz znakomicie wykonany pędzelek pozwalają na szybką oraz prostą aplikację lakieru bez zalewania skórek. Wysoka pigmentacja lakierów sprawia, że już druga warstwa w pełni pokrywa płytkę paznokcia.

Wyprodukowano w Polsce.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).

Lakier hybrydowy B20 Begi 5g

10,95 zł z VAT219,00 zł / 100 ml

Lakier hybrydowy S05 Sonia 5g

7,12 zł z VAT142,40 zł / 100 ml
SUNONE lakier hybrydowy S07 Stella 5g
-40%

Lakier hybrydowy S07 Stella 5g

Pierwotna cena wynosiła: 10,95 zł.Aktualna cena wynosi: 6,57 zł. z VAT131,40 zł / 100 ml

Lakier hybrydowy S08 Serena 5g

7,12 zł z VAT142,40 zł / 100 ml

Lakier hybrydowy S12 Sabina 5g

7,12 zł z VAT142,40 zł / 100 ml
SUNONE lakier hybrydowy top shimmer matt orange 5g
-30%

Lakier hybrydowy top shimmer matt orange 5g

Pierwotna cena wynosiła: 12,90 zł.Aktualna cena wynosi: 9,03 zł. z VAT180,60 zł / 100 ml
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 9,03 zł