SCRAPER do blaszek
3,00 zł z VAT
w tym 23% VATplus koszty wysyłkiDostępny
Kup razem z tym produktem:

Ten produkt: SCRAPER do blaszek
Dostępny
3,00 zł z VAT
3,00 zł z VAT
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis
Opis
Elastyczny scraper do blaszek. Przeznaczony do ściągania nadmiaru lakieru z blaszki do stemplowania. Wysyłamy kolor losowy.
Opinie (0)
Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.
Opinie o naszym sklepie
Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.
- Dostawa4,87
- Jakosc produktow4,87
- Obsluga klienta4,87
Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).
Może spodoba się również…
Lakier Do Stempli I Blaszek NTN Premium Biały 7ml Nr 58
8,90 zł z VAT127,14 zł / 100 ml
Dodaj do koszyka
Do ulubionych
Do ulubionych
Lakier Do Stempli I Blaszek NTN Premium Czarny 7ml Nr 99
8,50 zł z VAT121,43 zł / 100 ml
Dodaj do koszyka
Do ulubionych
Do ulubionych
Lakier do stempli i blaszek NTN Premium srebrny 7 ml Nr 91
9,50 zł z VAT135,71 zł / 100 ml
Dodaj do koszyka
Do ulubionych
Do ulubionych
Lakier Do Stempli I Blaszek NTN Premium Złoty 7ml Nr 96
9,50 zł z VAT135,71 zł / 100 ml
Dodaj do koszyka
Do ulubionych
Do ulubionych
PRO Stamping Black – czarny lakier do stempli 10 ml
19,90 zł z VAT199,00 zł / 100 ml
Dodaj do koszyka
Do ulubionych
Do ulubionych
Silikonowe formy do zdobień pod Powder Gel (model 1)
9,90 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Do ulubionych
Do ulubionych
Stempel do paznokci – precyzyjny, transparentny, do zdobień stemplowanych
4,90 zł z VAT
Dodaj do koszyka
Do ulubionych
Do ulubionych



Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.