Pyłek do paznokci 3ml – DEJA VU 05

Pierwotna cena wynosiła: 10,99 zł.Aktualna cena wynosi: 8,79 zł. z VAT293,00 zł / 100 ml

Promocja trwa do 30.12.2026, godz. 23:59.

w tym 23% VATplus koszty wysyłki
Kupujesz więcej? Cena spada automatycznie
1–2 szt.cena podstawowa8,79 zł / szt.
od 3 szt.−5%8,35 zł / szt.

Rabat nalicza się sam w koszyku — nie trzeba wpisywać żadnego kodu. Liczy się liczba sztuk tego samego produktu.

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
Pyłek do paznokci 3ml - DEJA VU 05
Ten produkt: Pyłek do paznokci 3ml - DEJA VU 05

Dostępny

Pierwotna cena wynosiła: 10,99 zł.Aktualna cena wynosi: 8,79 zł. z VAT293,00 zł / 100 ml
Pierwotna cena wynosiła: 10,99 zł.Aktualna cena wynosi: 8,79 zł. z VAT293,00 zł / 100 ml
3D Relief Top Gel Sculpture Molly Nails HEMA Free 5g + Safety Ring
19,90 zł z VAT398,00 zł / 100 g
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Pyłek do zdobień to najszybszy sposób na efektowny, błyszczący manicure bez konieczności precyzyjnego malowania. Drobinki pyłku równomiernie pokrywają płytkę, nadając stylizacji głębi i wyjątkowego blasku pod każdym kątem światła.

Ten wariant oznaczony jako 3ml 05 to pozycja z asortymentu marki Aba Group, dostępna jako kod FN-7795.

Sposób użycia:

  1. Na uprzednio położony lakier hybrydowy nałóż nieutwardzoną warstwę topu bez warstwy dyspersyjnej.
  2. Nałóż pyłek na całą powierzchnię paznokcia i utwardź w lampie.
  3. Delikatnie pędzelkiem do pyłu usuń nadmiar i zabezpiecz kolejną warstwą topu.
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).

Aba Group Frez Diamentowy MU100 Tarczka M Średni
-10%
Aba Group Frez Diamentowy MU100 Tarczka M Średni

Frez Diamentowy MU100 Tarczka M Średni

Pierwotna cena wynosiła: 19,90 zł.Aktualna cena wynosi: 17,91 zł. z VAT
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 17,91 zł
Wałeczki silikonowe do liftingu- zestaw
-25%
Wałeczki silikonowe do liftingu- zestaw — zdjęcie 1

Wałeczki silikonowe do liftingu- zestaw

Pierwotna cena wynosiła: 24,99 zł.Aktualna cena wynosi: 18,74 zł. z VAT
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 18,74 zł