Preparat niwelujący zapowietrzenia paznokci do żelu, akrylu, akrylożelu, hybrydy Nail Fix by Monika Mielniczuk MollyLac 10 ml

19,00 zł z VAT190,00 zł / 100 ml

w tym 23% VATplus koszty wysyłki
Kupujesz więcej? Cena spada automatycznie
1–2 szt.cena podstawowa19,00 zł / szt.
od 3 szt.−5%18,05 zł / szt.

Rabat nalicza się sam w koszyku — nie trzeba wpisywać żadnego kodu. Liczy się liczba sztuk tego samego produktu.

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
Preparat niwelujący zapowietrzenia paznokci do żelu, akrylu, akrylożelu, hybrydy Nail Fix by Monika Mielniczuk MollyLac 10 ml
Ten produkt: Preparat niwelujący zapowietrzenia paznokci do żelu, akrylu, akrylożelu, hybrydy Nail Fix by Monika Mielniczuk MollyLac 10 ml

Dostępny

19,00 zł z VAT190,00 zł / 100 ml
19,00 zł z VAT190,00 zł / 100 ml
Baza kauczukowa elastyczne paznokcie manicure pedicure S.O.S. Antidotum Molly Nails Sparkling Mousse 10g
29,90 zł z VAT299,00 zł / 100 g
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Preparat niwelujący zapowietrzenia paznokci do żelu, akrylu, akrylożelu, hybrydy Nail Fix by Monika Mielniczuk MollyLac 10 ml

Produkt stworzony z myślą o przyspieszeniu i ułatwieniu pracy stylistkom i stylistom paznokci rekomendowany przez wybitną instruktorkę i kreatorkę ponadprzeciętnych paznokci Monikę Mielniczuk.

Działanie:

  • Sprawdza się idealnie podczas zapowietrzeń niwelując ich granice oraz pomaga nowej masie wzorowo połączyć się z poprzednią warstwą.
  • Podczas pracy z tipsami przyspiesza spiłowanie kieszonki tipsa.
  • Perfekcyjnie zabezpiecza wolny brzeg paznokcia podczas pracy z pyłkami.
  • Pełni swoistą funkcję kleju i zabezpiecza zdobione paznokcie przed odpryskiwaniem topu !
  • Idealnie wygładzi nierówności powstałe po piłowaniu pilnikiem.

Pojemność: 10 ml

Skład/INCI:

Ethyl Methacrylate, Urethane Methacrylate, BHT, p-Hydroxyanisole, Hydroquinone

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).