Preparaty pomocnicze to grupa produktów technicznych ułatwiających poszczególne etapy pracy przy stylizacji paznokci. W ofercie jest remover AlleLac do zdejmowania hybrydy, akrylu i tipsów, preparaty do zmiękczania skórek Cuticle Remover marek NTN i Molly Nails, płyn do czyszczenia pędzelków NTN oraz perfumowany cleaner Magic Super Shine Finisher 3w1 marki Molly Nails. Osobną pozycję stanowi bezzapachowy talk kosmetyczny stosowany przed depilacją. To zaplecze techniczne przydatne zarówno w salonach pracujących różnymi metodami, jak i w domowym zestawie do samodzielnej stylizacji.Zobacz więcejZwiń

Preparaty pomocnicze to grupa produktów technicznych ułatwiających poszczególne etapy pracy przy stylizacji paznokci. W ofercie jest remover AlleLac do zdejmowania hybrydy, akrylu i tipsów, preparaty do zmiękczania skórek Cuticle Remover marek NTN i Molly Nails, płyn do czyszczenia pędzelków NTN oraz perfumowany cleaner Magic Super Shine Finisher 3w1 marki Molly Nails. Osobną pozycję stanowi bezzapachowy talk kosmetyczny stosowany przed depilacją. To zaplecze techniczne przydatne zarówno w salonach pracujących różnymi metodami, jak i w domowym zestawie do samodzielnej stylizacji.

Wyświetlanie 1–36 z 50 wyników

Aba Group Profesjonalny płyn do usuwania skórek - 15ml
-19%

Profesjonalny płyn do usuwania skórek – 15ml

Pierwotna cena wynosiła: 9,99 zł.Aktualna cena wynosi: 8,09 zł. z VAT53,93 zł / 100 ml
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 8,09 zł

Remover Quick & Fast do hybryd 100 ml

7,90 zł z VAT7,90 zł / 100 ml

Remover Quick & Fast do hybryd 500 ml

15,90 zł z VAT15,90 zł / 100 ml
EM Nail Remover z lanoliną do usuwania hybryd
-15%
EM Nail Remover z lanoliną do usuwania hybryd — zdjęcie 1

Remover z lanoliną do usuwania hybryd

Pierwotna cena wynosiła: 11,90 zł.Aktualna cena wynosi: 10,11 zł. z VAT10,11 zł / 100 ml
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 10,11 zł

Guma ochronna Protector Gum MollyLac 10 ml

14,90 zł z VAT149,00 zł / 100 ml

Klej do folii transferowej 5 ml

9,90 zł z VAT198,00 zł / 100 ml

Płyn do czyszczenia pędzelków Ntn 100 ml

13,90 zł z VAT13,90 zł / 100 ml
Zobacz kolejną stronę