Hessi Acrylic Powder 02 30 g – Puder Akrylowy do Stylizacji Paznokci – Trwałość i Elegancja

41,00 zł z VAT136,67 zł / 100 g

w tym 23% VATplus koszty wysyłki

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
Hessi Acrylic Powder 02 30 g – Puder Akrylowy do Stylizacji Paznokci – Trwałość i Elegancja
Ten produkt: Hessi Acrylic Powder 02 30 g – Puder Akrylowy do Stylizacji Paznokci – Trwałość i Elegancja

Dostępny

41,00 zł z VAT136,67 zł / 100 g
41,00 zł z VAT136,67 zł / 100 g
Hessi Fiber Base Milky Base 12ml 3w1 – Mleczna Baza Kryjąca 70%
59,99 zł z VAT499,92 zł / 100 ml
Hessi Top Beautifully Shine 5ml – Top Wykończeniowy Wipe z Połyskiem
29,99 zł z VAT599,80 zł / 100 ml
Hessi Cleaner Sweet Clean 1000 ml - Płyn do Usuwania Lepkiej Warstwy Dyspersyjnej
69,00 zł z VAT6,90 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Hessi Acrylic Powder 02 to profesjonalny puder akrylowy, który gwarantuje perfekcyjną trwałość i elegancki efekt stylizacji paznokci. Dzięki drobno zmielonej formule, puder zapewnia doskonałą przyczepność, łatwą aplikację oraz odporność na uszkodzenia, co sprawia, że jest to doskonałe rozwiązanie do stworzenia wyjątkowych stylizacji.

Hessi Acrylic Powder 02 dostępny jest w trzech eleganckich odcieniach, które pozwalają na tworzenie zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych stylizacji. Metoda akrylowa jest także idealną alternatywą dla osób uczulonych na produkty światłoutwardzalne, takie jak żele czy hybrydy, ponieważ akryl nie wymaga lampy UV/LED i minimalizuje ryzyko alergii związanych z fotoinicjatorami.

Dzięki mieszance pudru akrylowego i liquidu, stylizacja twardnieje samoistnie w kontakcie z powietrzem, zapewniając trwałość i odporność na uszkodzenia. To rozwiązanie, które gwarantuje piękne i mocne paznokcie, szczególnie dla osób z wrażliwą płytką paznokcia.

Cechy produktu:

  • Łatwa aplikacja i równomierne rozprowadzanie – Profesjonalna jakość dla precyzyjnych stylizacji.
  • Trwałość i odporność na uszkodzenia – Idealne rozwiązanie na długotrwałe efekty.
  • Perfekcyjna przyczepność – Gwarantuje gładkie wykończenie bez zapowietrzeń.
  • Bez lampy UV/LED – Alternatywa dla osób uczulonych na produkty światłoutwardzalne.
  • Bezpieczne dla wrażliwej płytki paznokcia – Zmniejsza ryzyko alergii.

UWAGA :

Kolor pudru akrylowego może się nieznacznie różnić od rzeczywistego, w zależności od ustawień monitora Państwa komputera.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).