EM Nail Mirror Effecting Liquid Nr 05 5ml – Pyłek w płynie

22,00 zł z VAT440,00 zł / 100 ml

w tym 23% VATplus koszty wysyłki

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
EM Nail Mirror Effecting Liquid Nr 05 5ml - Pyłek w płynie
Ten produkt: EM Nail Mirror Effecting Liquid Nr 05 5ml - Pyłek w płynie

Dostępny

22,00 zł z VAT440,00 zł / 100 ml
22,00 zł z VAT440,00 zł / 100 ml
EM Nail Milky Top No Wipe 15ml – mleczny top hybrydowy TPO-Free
Pierwotna cena wynosiła: 65,90 zł.Aktualna cena wynosi: 56,02 zł. z VAT373,47 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Pyłek do zdobień to najszybszy sposób na efektowny, błyszczący manicure bez konieczności precyzyjnego malowania. Drobinki pyłku równomiernie pokrywają płytkę, nadając stylizacji głębi i wyjątkowego blasku pod każdym kątem światła.

Ten wariant oznaczony jako 05 to pozycja z asortymentu marki EM Nail Professional, dostępna jako pojemność 5 ml, kod FN-6793.

Sposób użycia:

  1. Na uprzednio położony lakier hybrydowy nałóż nieutwardzoną warstwę topu bez warstwy dyspersyjnej.
  2. Nałóż pyłek na całą powierzchnię paznokcia i utwardź w lampie.
  3. Delikatnie pędzelkiem do pyłu usuń nadmiar i zabezpiecz kolejną warstwą topu.
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).