DIVNA The Red 02 lakier hybrydowy 13 ml

39,90 zł z VAT306,92 zł / 100 ml

w tym 23% VATplus koszty wysyłki

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
DIVNA The Red 02 lakier hybrydowy 13 ml
Ten produkt: DIVNA The Red 02 lakier hybrydowy 13 ml

Dostępny

39,90 zł z VAT306,92 zł / 100 ml
39,90 zł z VAT306,92 zł / 100 ml
DIVNA Light Base 30ml – przezroczysta baza hybrydowa do paznokci, elastyczna
84,90 zł z VAT283,00 zł / 100 ml
DIVNA Top AQUA No Wipe No UV Filters 13 ml - Top Coat Bez Lepkiej Warstwy
49,90 zł z VAT383,85 zł / 100 ml
AlleLac Alkohol izopropylowy do paznokci odtłuszczacz 500 ml
17,90 zł z VAT3,58 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

– samopoziomująca konsystencja;

– lakiery nie pozostawiają smug, są bardzo łatwe w aplikacji;

– wysoka pigmentacja;

–  uzyskasz idealnie nasycony i niezwykle jasny manicure. Lakier hybrydowy pokrywa płytkę paznokcia w jednej lekkiej warstwie i dobrze się polimeryzuje.

Lakier Hybrydowy to hybryda tradycyjnego lakieru do paznokci i żelu do przedłużania, co czyni go wyjątkowo trwałym i estetycznym wyborem dla każdej kobiety dbającej o piękno swoich paznokci. Poniżej znajdziesz kompletny przewodnik, jak osiągnąć idealny manicure przy użyciu produktów DIVNA, znanych z wysokiej jakości europejskich pigmentów i innowacyjnej nano-formuły.

UWAGA: Kolory lakierów prezentowanych na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień ekranu , monitora i oświetlenia.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).