Claresa lakier hybrydowy Festival Vibes 1 -5g

10,00 zł z VAT200,00 zł / 100 ml

w tym 23% VATplus koszty wysyłki

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
Claresa lakier hybrydowy Festival Vibes 1 -5g
Ten produkt: Claresa lakier hybrydowy Festival Vibes 1 -5g

Dostępny

10,00 zł z VAT200,00 zł / 100 ml
10,00 zł z VAT200,00 zł / 100 ml
Claresa Baza Power 03 - 5g
15,00 zł z VAT300,00 zł / 100 ml
Claresa Diamond Top No Wipe 5 g - twardy top hybrydowy o diamentowej trwałości
Pierwotna cena wynosiła: 13,60 zł.Aktualna cena wynosi: 12,00 zł. z VAT240,00 zł / 100 g
Claresa Cleaner Wipe Off 500 ml – Odtłuszczacz i Płyn do Paznokci
15,90 zł z VAT3,18 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Festiwalowy sezon zdecydowanie kojarzy się z latem, piękną pogodą i gorącą atmosferą. Jeżeli chcesz, żeby Twoja stylizacja paznokci była tak samo radosna jak Ty, skuś się na lakier hybrydowy Festival Vibes 1. Żółto-pomarańczowy odcień doda Ci energii w każdej sytuacji – nawet wtedy, kiedy pogoda Cię zawiedzie.

UWAGA: Kolory lakierów prezentowanych na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień ekranu , monitora i oświetlenia.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).

CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY LIGHT BEIGE 45G
-15%
Claresa Żel Budujący Soft&Easy Light Beige 45G — zdjęcie 1

Żel Budujący Soft&Easy Light Beige 45G

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 42,42 zł. z VAT94,27 zł / 100 g
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA
-15%
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA — zdjęcie 1

Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA

Pierwotna cena wynosiła: 16,00 zł.Aktualna cena wynosi: 13,60 zł. z VAT272,00 zł / 100 g