Claresa Piece Of Fruit Oliwka Mango Do Skórek 5 ml

7,50 zł z VAT150,00 zł / 100 ml

w tym 23% VATplus koszty wysyłki
Kupujesz więcej? Cena spada automatycznie
1–2 szt.cena podstawowa7,50 zł / szt.
od 3 szt.−5%7,13 zł / szt.

Rabat nalicza się sam w koszyku — nie trzeba wpisywać żadnego kodu. Liczy się liczba sztuk tego samego produktu.

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
Claresa Piece Of Fruit Oliwka Mango Do Skórek 5 ml
Ten produkt: Claresa Piece Of Fruit Oliwka Mango Do Skórek 5 ml

Dostępny

7,50 zł z VAT150,00 zł / 100 ml
7,50 zł z VAT150,00 zł / 100 ml
Clavier Kopytko metalowe do Skórek Kobalt Rainbow
9,90 zł z VAT
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Owocowe oliwki do skórek i paznokci to odpowiedź na suche, popękane skórki i osłabioną, zniszczoną płytkę paznokci.

Wspomagają ochronę przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych oraz zapobiegają przesuszaniu skórek. Zawierają odżywcze oleje, które nawilżają i zmiękczają skórki i wzmacniają paznokcie. Oliwki wpływają korzystnie na regenerację macierzy paznokcia, dzięki czemu płytka paznokcia rośnie mocniejsza i mniej podatna na uszkodzenia. Oliwki Piece of Fruit to idealne wykończenie każdej stylizacji, ale też doskonałe odżywienie niepomalowanych paznokci. 
Oliwka MANGO o zapachu tropikalnego mango to propozycja, która spodoba się wielbicielkom egzotycznych i słodkich zapachów.

CIEKAWOSTKA:

Receptura oliwki została wzbogacona o:

  • Olej ze słodkich migdałów – wzmacnia płytkę paznokcia, doskonale odżywia, nawilża i zmiękcza skórki;
  • Olej z pestek brzoskwini – zapobiega łamliwości paznokci i stymuluje ich wzrost, wzmacnia płytkę paznokcia.

APLIKACJA:

Niewielką ilość oliwki zaaplikuj na skórki wokół paznokci. Wykonaj delikatny masaż aż do wchłonięcia produktu. Oliwka świetnie nadaję się zarówno bezpośrednio po wykonaniu manicure’u, jak i w codziennym rytuale pielęgnacyjnym.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).

CLARESA Żel budujący Hard&Easy Builder Gel Panna Cotta 45g
-6%
CLARESA Żel budujący Hard&Easy Builder Gel Panna Cotta 45g — zdjęcie 1

Żel budujący Hard&Easy Builder Gel Panna Cotta 45g

Pierwotna cena wynosiła: 42,42 zł.Aktualna cena wynosi: 39,92 zł. z VAT88,71 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,92 zł
CLARESA żel budujący SOFT&EASY BUILDER GEL CLEAR 45G
-32%
Claresa żel budujący Soft&Easy Builder Gel Clear 45G — zdjęcie 1

Żel budujący Soft&Easy Builder Gel Clear 45G

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 33,93 zł. z VAT75,40 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,93 zł
CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g
-32%
CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g — zdjęcie 1

Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 33,93 zł. z VAT75,40 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,93 zł
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA
-15%
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA — zdjęcie 1

Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA

Pierwotna cena wynosiła: 16,00 zł.Aktualna cena wynosi: 13,60 zł. z VAT272,00 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,60 zł