Claresa Lakier hybrydowy Galaxy Purple 5g

12,50 zł z VAT250,00 zł / 100 ml

w tym 23% VATplus koszty wysyłki

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
Claresa Lakier hybrydowy Galaxy Purple 5g
Ten produkt: Claresa Lakier hybrydowy Galaxy Purple 5g

Dostępny

12,50 zł z VAT250,00 zł / 100 ml
12,50 zł z VAT250,00 zł / 100 ml
Claresa Baza Power 03 - 5g
15,00 zł z VAT300,00 zł / 100 ml
Claresa Diamond Top No Wipe 5 g - twardy top hybrydowy o diamentowej trwałości
Pierwotna cena wynosiła: 13,60 zł.Aktualna cena wynosi: 12,00 zł. z VAT240,00 zł / 100 g
Claresa Cleaner Wipe Off 500 ml – Odtłuszczacz i Płyn do Paznokci
15,90 zł z VAT3,18 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Lakier hybrydowy Galaxy Purple

Wyrazisty, mocny fiolet to jeden z najbardziej kobiecych kolorów – a do tego wspaniale komponuje się w zestawieniu z innymi barwami. Teraz możesz mieć go na swoich paznokciach hybrydowych i to w zupełnie nowej, nieziemskiej odsłonie.

Kolekcja lakierów hybrydowych Galaxy pozwoli stworzyć Ci iście kosmiczny manicure. Przepiękne, mieniące się drobinki imitują skrzące się na niebie gwiazdy. Sprawdź sama, jak cudownie prezentuje się na krótkich i długich paznokciach.

UWAGA: Kolory lakierów prezentowanych na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień ekranu , monitora i oświetlenia.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).

CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY LIGHT BEIGE 45G
-15%
Claresa Żel Budujący Soft&Easy Light Beige 45G — zdjęcie 1

Żel Budujący Soft&Easy Light Beige 45G

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 42,42 zł. z VAT94,27 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 42,42 zł
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA
-15%
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA — zdjęcie 1

Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA

Pierwotna cena wynosiła: 16,00 zł.Aktualna cena wynosi: 13,60 zł. z VAT272,00 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,60 zł