Claresa Lakier hybrydowy Galaxy Black 5g

10,63 zł z VAT212,60 zł / 100 ml

w tym 23% VATplus koszty wysyłki
Kupujesz więcej? Cena spada automatycznie
1–2 szt.cena podstawowa10,63 zł / szt.
od 3 szt.−5%10,10 zł / szt.

Rabat nalicza się sam w koszyku — nie trzeba wpisywać żadnego kodu. Liczy się liczba sztuk tego samego produktu.

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
Claresa Lakier hybrydowy Galaxy Black 5g
Ten produkt: Claresa Lakier hybrydowy Galaxy Black 5g

Dostępny

10,63 zł z VAT212,60 zł / 100 ml
10,63 zł z VAT212,60 zł / 100 ml
Claresa Baza Power 03 - 5g
15,00 zł z VAT300,00 zł / 100 ml
Claresa Diamond Top No Wipe 5 g - twardy top hybrydowy o diamentowej trwałości
Pierwotna cena wynosiła: 13,60 zł.Aktualna cena wynosi: 12,00 zł. z VAT240,00 zł / 100 g
Claresa Cleaner Wipe Off 500 ml – Odtłuszczacz i Płyn do Paznokci
15,90 zł z VAT3,18 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Lakier hybrydowy Galaxy Black

Czarny kolor paznokci hybrydowych, to zawsze najbardziej klasyczne rozwiązanie, które doskonale dopełni każdą stylizację. A co powiesz na to, jeżeli kolor ten zostanie uzupełniony mieniącymi się drobinkami, które odmienią cały manicure?

Skuś się na zjawiskową kolekcję lakierów hybrydowych Galaxy i poszybuj z nimi prosto do gwiazd. Przepiękna czerń lakieru z błyszczącymi drobinkami nada Twoim paznokciom niepowtarzalnego charakteru – przekonaj się sama.

UWAGA: Kolory lakierów prezentowanych na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień ekranu , monitora i oświetlenia.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).

CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g
-32%
CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g — zdjęcie 1

Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 33,93 zł. z VAT75,40 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,93 zł
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA
-15%
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA — zdjęcie 1

Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA

Pierwotna cena wynosiła: 16,00 zł.Aktualna cena wynosi: 13,60 zł. z VAT272,00 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,60 zł