Claresa Lakier hybrydowy Full of colours 4 – 5g

11,00 zł z VAT220,00 zł / 100 ml

w tym 23% VATplus koszty wysyłki

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
Claresa Lakier hybrydowy Full of colours 4 - 5g
Ten produkt: Claresa Lakier hybrydowy Full of colours 4 - 5g

Dostępny

11,00 zł z VAT220,00 zł / 100 ml
11,00 zł z VAT220,00 zł / 100 ml
Claresa Baza Power 03 - 5g
15,00 zł z VAT300,00 zł / 100 ml
Claresa Diamond Top No Wipe 5 g - twardy top hybrydowy o diamentowej trwałości
Pierwotna cena wynosiła: 13,60 zł.Aktualna cena wynosi: 12,00 zł. z VAT240,00 zł / 100 g
Claresa Cleaner Wipe Off 500 ml – Odtłuszczacz i Płyn do Paznokci
15,90 zł z VAT3,18 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Gęste pnącza fioletowej wisterii oplatają Twój taras, zapewniając Ci schronienie od palącego słońca. Ciężkie kiście, pełne pachnących kwiatów, otaczają Cię z każdej strony i sprawiają, że czujesz się jak w baśniowej krainie. Zainspirowana ich niezwykłym pięknem, postanawiasz odłożyć na chwilę książkę i przenieść tę magię na swoje paznokcie. Fiolet Full of Colours 4 sprawdzi się do tego perfekcyjnie.

Lato to czas intensywnych i wyrazistych doznań. Gorący, nagrzany słońcem piasek, chłód morskiej wody, słodycz dojrzałych owoców, niosące się w otwartej przestrzeni dźwięki festiwalowych koncertów i niezwykła atmosfera nowych, nieznanych miejsc. Nasza letnia kolekcja lakierów hybrydowych odzwierciedla właśnie tę nieokiełznaną energię najcieplejszych miesięcy w roku. Full of Colours to 7 żywych i napigmentowanych odcieni, które razem tworzą idealną wersję letniej tęczy.

UWAGA: Kolory lakierów prezentowanych na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień ekranu , monitora i oświetlenia.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).

CLARESA Żel budujący Hard&Easy Builder Gel Natural 45g
-15%
CLARESA Żel budujący Hard&Easy Builder Gel Natural 45g — zdjęcie 1

Żel budujący Hard&Easy Builder Gel Natural 45g

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 42,42 zł. z VAT94,27 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 42,42 zł
CLARESA Żel budujący Hard&Easy Builder Gel Panna Cotta 45g
-6%
CLARESA Żel budujący Hard&Easy Builder Gel Panna Cotta 45g — zdjęcie 1

Żel budujący Hard&Easy Builder Gel Panna Cotta 45g

Pierwotna cena wynosiła: 42,42 zł.Aktualna cena wynosi: 39,92 zł. z VAT88,71 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 39,92 zł
CLARESA żel budujący SOFT&EASY BUILDER GEL CLEAR 45G
-32%
Claresa żel budujący Soft&Easy Builder Gel Clear 45G — zdjęcie 1

Żel budujący Soft&Easy Builder Gel Clear 45G

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 33,93 zł. z VAT75,40 zł / 100 g

Żel Budujący Soft&Easy Sweet Sugar 45G

49,90 zł z VAT110,89 zł / 100 g
Claresa żel do zdobień Megastar Silver Flicker – srebrna folia, 10 g
-15%
Claresa żel do zdobień Megastar Silver Flicker – srebrna folia, 10 g — zdjęcie 1

Żel do zdobień Megastar Silver Flicker – srebrna folia, 10 g

Pierwotna cena wynosiła: 24,99 zł.Aktualna cena wynosi: 21,24 zł. z VAT212,40 zł / 100 ml
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA
-15%
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA — zdjęcie 1

Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA

Pierwotna cena wynosiła: 16,00 zł.Aktualna cena wynosi: 13,60 zł. z VAT272,00 zł / 100 g