Claresa Lakier Hybrydowy Unicorn Glow 4 5g – Różowy z Niebiesko-Różowymi Refleksami, Półtransparentny

19,99 zł z VAT399,80 zł / 100 g

w tym 23% VATplus koszty wysyłki

Niedostępny

Powiadom o dostępności

Zostaw adres e-mail, a napiszemy, gdy ten produkt wróci na stan.

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Kolekcja Unicorn Glow to połączenie subtelnych, półtransparentnych odcieni z opalizującymi drobinkami, które załamują światło, tworząc wielowymiarowy efekt. Każdy kolor zmienia swój wygląd w zależności od kąta padania światła, nadając paznokciom bajkowy, magiczny blask. Idealny wybór dla osób, które pragną uzyskać efekt kameleona na paznokciach.

UNICORN GLOW 4 to półtransparentny, dziewczęcy róż o wielowymiarowych niebiesko-różowych refleksach. To doskonały wybór dla osób, które kochają romantyczne, lekkie stylizacje, ale pragną dodać im odrobiny magii i blasku. Drobinki tworzą efekt mokrego blasku, nadając paznokciom subtelną świeżość i eteryczność.

Charakterystyka:

✨Wielowymiarowe, opalizujące drobinki – Tworzą efekt świetlistej tafli i magicznego blasku.

✨Półtransparentna baza – Możliwość stopniowania krycia przy nakładaniu kolejnych warstw.

✨Efekt kameleona – Kolor zmienia się w zależności od kąta padania światła, tworząc niezwykły efekt.

UWAGA: Kolory lakierów prezentowanych na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień ekranu , monitora i oświetlenia.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).

CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY LIGHT BEIGE 45G
-15%
Claresa Żel Budujący Soft&Easy Light Beige 45G — zdjęcie 1

Żel Budujący Soft&Easy Light Beige 45G

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 42,42 zł. z VAT94,27 zł / 100 g
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA
-15%
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA — zdjęcie 1

Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA

Pierwotna cena wynosiła: 16,00 zł.Aktualna cena wynosi: 13,60 zł. z VAT272,00 zł / 100 g