Claresa Baza Power 01 – 5g

16,00 zł z VAT320,00 zł / 100 ml

w tym 23% VATplus koszty wysyłki

Niedostępny

Powiadom o dostępności

Zostaw adres e-mail, a napiszemy, gdy ten produkt wróci na stan.

Adres e-mail zbieramy wyłącznie w celu tego jednego powiadomienia. Administrator danych: Adrian Górkowski (ForNails, NIP 6981863145). Zapis możesz odwołać, pisząc do nas. Szczegóły w Polityce prywatności.

Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Claresa Baza Power to seria mocnych, kryjących baz hybrydowych, które wzmacniają naturalną płytkę i wyrównują jej powierzchnię, jednocześnie budując solidny fundament pod kolejne warstwy stylizacji. Samopoziomująca konsystencja ułatwia precyzyjną aplikację bez zalewania skórek.

Ten wariant oznaczony jako 01 to pozycja z asortymentu marki Claresa, dostępna jako pojemność 5 ml, kod FN-7924.

Sposób użycia: na oczyszczoną i zmatowioną płytkę nałóż cienką warstwę bazy, omijając skórki, i utwardź w lampie UV/LED przez minimum 60 sekund.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 152 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,89
  • Jakosc produktow4,89
  • Obsluga klienta4,89

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).

CLARESA żel budujący SOFT&EASY BUILDER GEL CLEAR 45G
-32%
Claresa żel budujący Soft&Easy Builder Gel Clear 45G — zdjęcie 1

Żel budujący Soft&Easy Builder Gel Clear 45G

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 33,93 zł. z VAT75,40 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,93 zł
CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g
-32%
CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g — zdjęcie 1

Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 33,93 zł. z VAT75,40 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,93 zł
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA
-15%
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA — zdjęcie 1

Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA

Pierwotna cena wynosiła: 16,00 zł.Aktualna cena wynosi: 13,60 zł. z VAT272,00 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,60 zł