CLARESA lakier hybrydowy CELEBRATION 4 -5G

12,50 zł z VAT250,00 zł / 100 g

w tym 23% VATplus koszty wysyłki

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
CLARESA lakier hybrydowy CELEBRATION 4 -5G
Ten produkt: CLARESA lakier hybrydowy CELEBRATION 4 -5G

Dostępny

12,50 zł z VAT250,00 zł / 100 g
12,50 zł z VAT250,00 zł / 100 g
Claresa Baza Power 03 - 5g
15,00 zł z VAT300,00 zł / 100 ml
Claresa Diamond Top No Wipe 5 g - twardy top hybrydowy o diamentowej trwałości
Pierwotna cena wynosiła: 13,60 zł.Aktualna cena wynosi: 12,00 zł. z VAT240,00 zł / 100 g
Claresa Cleaner Wipe Off 500 ml – Odtłuszczacz i Płyn do Paznokci
15,90 zł z VAT3,18 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

W tym wyjątkowym dniu zależy Ci na jak najbardziej naturalnym mani? Lakier hybrydowy Celebration 4 został stworzony właśnie z myślą o Tobie! Delikatny, różowy odcień z brzoskwiniową nutą to prawdziwie klasyczny, subtelny i wszechstronny kolor, który pięknie będzie zdobił Twoje dłonie w każdej stylizacji. Lakier hybrydowy Celebration 4 sprawdzi się również idealnie jako delikatne tło pod różnego rodzaju zdobienia – zarówno te ślubne, jak i wszechstronne, całoroczne trendy. Klasyka sama w sobie!

WŁAŚCIWOŚCI: 

  • bezproblemowa aplikacja, bez zalewania skórek
  • intensywny blask
  • idealna, średnia gęstość
  • trwałość nawet do 3 tygodni
  • pojemność: 5 g

STOSOWANIE: 

Na wcześniej utwardzoną bazę hybrydową Claresa nałóż cienką warstwę kolorowego lakieru hybrydowego i utwardź go w lampie UV/LED. W celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu czynność możesz powtórzyć. Stylizację zabezpiecz, aplikując i utwardzając TOP Claresa.

UWAGA: Kolory lakierów prezentowanych na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień ekranu , monitora i oświetlenia.

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).

CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g
-32%
CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g — zdjęcie 1

Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 33,93 zł. z VAT75,40 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,93 zł
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA
-15%
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA — zdjęcie 1

Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA

Pierwotna cena wynosiła: 16,00 zł.Aktualna cena wynosi: 13,60 zł. z VAT272,00 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,60 zł