CLARESA Lakier Hybrydowy NEON 12 -5g

12,00 zł z VAT240,00 zł / 100 g

w tym 23% VATplus koszty wysyłki

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
CLARESA Lakier Hybrydowy NEON 12 -5g
Ten produkt: CLARESA Lakier Hybrydowy NEON 12 -5g

Dostępny

12,00 zł z VAT240,00 zł / 100 g
12,00 zł z VAT240,00 zł / 100 g
Claresa Baza Power 03 - 5g
15,00 zł z VAT300,00 zł / 100 ml
Claresa Diamond Top No Wipe 5 g - twardy top hybrydowy o diamentowej trwałości
Pierwotna cena wynosiła: 13,60 zł.Aktualna cena wynosi: 12,00 zł. z VAT240,00 zł / 100 g
Claresa Cleaner Wipe Off 500 ml – Odtłuszczacz i Płyn do Paznokci
15,90 zł z VAT3,18 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

Kolorem roku 2022 wybranym przez Pantone został fiolet. 

Fioletowy to kolor, który symbolizuje tajemniczość.

Fioletowy lakier hybrydowy w neonowej odsłonie to idealny wybór dla osób lubiących eksperymentować z kolorami i ceniących sobie oryginalność.

Lakier hybrydowy Claresa Neon 12 w neonowym, fioletowym kolorze sprawdzi się dla osób które chcą się wyróżnić i podkreślić swoją osobowość. Fioletowa barwa pobudza wyobraźnię i sprawia, że czujemy się bardziej kreatywni. Jest to także świetna propozycja dla tych, którzy szukają oryginalnych rozwiązań.

STOSOWANIE

Na wcześniej utwardzoną bazę hybrydową Claresa, nałóż cienką warstwę kolorowego lakieru hybrydowego i utwardź go w lampie UV/LED. W celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu, czynność możesz powtórzyć. Stylizację zabezpiecz aplikując i utwardzając TOP Claresa.

 

CZAS UTWARDZANIA

  • lampa UV LED 6 W – 2 x 45 sek.
  • lampa UV LED 9 W – 2 x 45 sek.
  • lampa UV LED 48 W – 30 sek.
  • lampa UV LED 60 W – 15 sek.
  • lampa UV 36 W – 120 sek.
UWAGA: Kolory lakierów prezentowanych na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od ustawień ekranu , monitora i oświetlenia.
Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).

CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g
-32%
CLARESA Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g — zdjęcie 1

Żel Budujący SOFT&EASY Builder Gel Milky White 45 g

Pierwotna cena wynosiła: 49,90 zł.Aktualna cena wynosi: 33,93 zł. z VAT75,40 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 33,93 zł
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA
-15%
Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA — zdjęcie 1

Top No Wipe 5g Glitter Blue CLARESA

Pierwotna cena wynosiła: 16,00 zł.Aktualna cena wynosi: 13,60 zł. z VAT272,00 zł / 100 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 13,60 zł