EM Nail Blooming Gel Aquarelle 6 ml – Transparentny Żel do Zdobień Akwarelowych

32,90 zł z VAT

w tym 23% VATplus koszty wysyłki
Kupujesz więcej? Cena spada automatycznie
1–2 szt.cena podstawowa32,90 zł / szt.
od 3 szt.−5%31,26 zł / szt.

Rabat nalicza się sam w koszyku — nie trzeba wpisywać żadnego kodu. Liczy się liczba sztuk tego samego produktu.

Dostępny

Kup razem z tym produktem:
EM Nail Blooming Gel Aquarelle 6 ml – Transparentny Żel do Zdobień Akwarelowych
Ten produkt: EM Nail Blooming Gel Aquarelle 6 ml – Transparentny Żel do Zdobień Akwarelowych

Dostępny

32,90 zł z VAT
32,90 zł z VAT
EM Nail Water Drops Base 6ml – baza do efektu Raindrop Nails
39,90 zł z VAT665,00 zł / 100 ml
EM Nail Water Drops Dry Top Coat 6ml – efekt kropli rosy 3D
39,90 zł z VAT665,00 zł / 100 ml
EM Nail Top No Wipe Super Glow 6ml – top hybrydowy, wysoki połysk, no wipe
34,90 zł z VAT581,67 zł / 100 ml
Do ulubionych
Do ulubionych
Darmowa dostawa od 129 zł (paczkomat)
14 dni na zwrot
Oryginalny produkt
Faktura VAT / NIP
Opis

Opis

EM Nail Professional Blooming Gel Aquarelle 6 ml – żel do zdobień akwarelowych Wet on Wet

Blooming Gel Aquarelle 6 ml EM Nail Professional to transparentny żel do zdobień paznokci, stworzony do wykonywania efektu akwareli oraz techniki Wet on Wet – mokre na mokre. Specjalna formuła pozwala naniesionemu kolorowi stopniowo rozchodzić się po nieutwardzonej warstwie produktu, tworząc miękkie rozmycia i płynne przejścia.

Produkt daje dużą swobodę w tworzeniu Nail Art – od delikatnych kwiatów i płatków, przez marmurki i efekt kamienia, aż po animal print, fale, ornamenty i abstrakcyjne kompozycje. Kolor można pozostawić do swobodnego rozchodzenia się lub świadomie kierować nim przy pomocy pędzelka do zdobień.

Najważniejsze właściwości

  • transparentny żel do zdobień paznokci,
  • przeznaczony do techniki Wet on Wet – na mokro,
  • pozwala uzyskać efekt akwarelowego rozmycia,
  • umożliwia tworzenie miękkich przejść kolorystycznych,
  • pigment rozchodzi się po nieutwardzonej warstwie produktu,
  • możliwość swobodnego rozmywania lub modelowania wzoru pędzelkiem,
  • idealny do kwiatów, marmurków i efektu kamienia,
  • sprawdzi się przy animal print, falach i ornamentach,
  • odpowiedni do abstrakcyjnych i wielokolorowych kompozycji,
  • transparentna formuła pozwala łączyć produkt z różnymi kolorami,
  • gotowy efekt utwardza się dopiero po uzyskaniu oczekiwanego rozmycia,
  • pojemność: 6 ml.

Efekt akwareli i technika Wet on Wet

Blooming Gel Aquarelle pracuje na mokrej, nieutwardzonej warstwie. Po naniesieniu wybranego koloru pigment zaczyna stopniowo rozchodzić się po powierzchni, tworząc charakterystyczne miękkie krawędzie.

Możesz pozwolić kolorowi rozmywać się naturalnie, uzyskując bardziej nieregularny efekt, lub wykorzystać pędzelek do zdobień i samodzielnie kierować pigmentem. Gdy wzór osiągnie oczekiwany wygląd, należy go utwardzić w lampie.

Jakie zdobienia można wykonać?

Blooming Gel Aquarelle sprawdzi się między innymi do:

  • Aquarelle Nails i zdobień akwarelowych,
  • kwiatów i płatków,
  • efektu marmuru i kamienia,
  • animal print,
  • fal i płynnych linii,
  • rozmytych ornamentów,
  • abstrakcyjnych wzorów,
  • wielokolorowych kompozycji,
  • zdobień wykonywanych techniką Wet on Wet.

Końcowy wygląd zależy między innymi od ilości naniesionego koloru, czasu jego rozchodzenia się oraz sposobu prowadzenia pędzelka.

Sposób użycia

  1. Przygotuj stylizację i utwardź wybrany kolor bazowy.
  2. Na powierzchnię paznokcia nałóż cienką warstwę Blooming Gel Aquarelle – nie utwardzaj jej.
  3. Na mokrą warstwę nanieś wybrany kolor lakieru hybrydowego lub żelu kolorowego.
  4. Pozwól pigmentowi swobodnie się rozchodzić lub modeluj wzór pędzelkiem do zdobień.
  5. Poczekaj do uzyskania oczekiwanego efektu rozmycia.
  6. Utwardź gotowe zdobienie w lampie.
  7. Zabezpiecz stylizację odpowiednim topem.

Dane produktu

Marka: EM Nail Professional
Produkt: Blooming Gel Aquarelle
Rodzaj: żel do zdobień / Blooming Gel
Kolor: transparentny
Efekt: akwarelowe rozmycie
Technika: Wet on Wet / mokre na mokre
Zastosowanie: Nail Art, akwarela, marmurki, kwiaty, animal print, ornamenty, rozmywanie kolorów
Pojemność: 6 ml

Opinie (0)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.

Opinie o naszym sklepie

4,9
na podstawie 170 opinii
Zobacz opinie w Trusted Shops →

Oceny zbiera i weryfikuje niezaleznie Trusted Shops — dotycza calego sklepu ForNails. Zakupy obejmuje Ochrona Kupujacego.

  • Dostawa4,87
  • Jakosc produktow4,87
  • Obsluga klienta4,87

Chcesz ocenic ten produkt? Opinie o produkcie moga dodac zalogowani klienci, ktorzy go kupili (zakladka „Opinie" wyzej).